Coaching

Wyznaczenie kierunków, wspieranie w rozwoju i osiąganiu celów.
IMG-5031-400x300

Filip Tajchman

wychowanek Uniwersytetu SWPS w Warszawie na kierunku psychologia biznesu oraz trenera Izabeli Godlewskiej – mistrza Neurolingwistycznego programowania. Ukończył oraz prowadzi szkolenia z zakresu Neurolingwistycznego programowania. Jego główną pasją jest praca z ludźmi – indywidualnie oraz grupowo. Przekazuję wiedzę w jak najprostszy sposób, a jego misją duchową jest pomoc innym.

Kontakt: 884 897 235

woman

Izabela Godlewska

trener z dwudziestoośmioletnim doświadczeniem, inspiracje do prowadzonych przez nią treningów czerpie z własnych doświadczeń, bogatej praktyki trenerskiej. Wartością definiującą jej działanie są przede wszystkim:

  • LUDZIE – praca z nimi i dla ich dobra,
  • EKOLOGIA – działanie w zgodzie z klientem i jego światem,
  • STUKTURA – której podstawę stanowi umiejętność postrzegania rzeczy takimi jakim są ponad treścią wypowiadanych słów.

Kontakt: 535 881 492

Coaching, jest odkrywaniem i znajdywaniem drogi do siły i motywacji, którą mamy w sobie.

Czasami słyszymy historie ludzi, którzy swoimi osiągnięciami zachwycają cały świat. W mediach widzimy ich sukcesy, ale często nie widzimy drogi, jaką musieli przejść, żeby dotrzeć do tego, co mają dzisiaj. Kilkanaście lat temu w Baltimore (USA) urodził się pewien chłopak. W dzieciństwie stwierdzono u niego nadpobudliwość psychoruchową (ADHD), dlatego opiekuni wysyłali go na basen, aby całą energię poświęcał na pływanie.

Szybko się okazało, że chłopak panicznie boi się wody. W pokonaniu lęku pomogła mu zdeterminowana instruktorka, która sprawiła, że nie tylko udało się przekonać chłopaka do pływania, ale też rozbudzić w nim taką pasję, że trudno było go potem wyciągnąć z basenu. Chwilę później młody sportowiec rozpoczął współpracę z trenerem, którego praca okazała się kluczowa dla kariery pływaka.

Treningi, dieta, zmiana sposobu życia, wyznaczanie kolejnych celów, praca nad sobą i uczenie się nowych stylów – życie chłopca nabrało zupełnie innego wymiaru. Jaki tego efekt? Dzisiaj możemy przeczytać, że jest 23-krotnym mistrzem olimpijskim, 26-krotnym mistrzem świata, mistrzem świata na krótkim basenie, wielokrotnym rekordzistą świata. Nazywa się Micheal Phelps i jest nazywany najlepszym pływakiem w historii tej dyscypliny.

Kiedy czytamy o Phelpsie, to zauważamy, że w różnych momentach jego życia pojawiali się dookoła ludzie, którzy go wspierali, pomagali, współpracowali i szli razem z nim drogą do zdobywania kolejnych medali. Historia popularnego pływaka jest tu użyta nie bez powodu, ponieważ służy nam jako metafora, aby wyjaśnić czym jest coaching.

Wyślij wiadomść